Książki i literatura

Jeśli kochasz książki, zechcesz oddać jedną z tych książek na Walentynki

Tak jak gazety pomagają nam śledzić, co dzieje się z nami na co dzień, abyśmy nigdy nie zapomnieli, czytanie książek pomaga nam prowadzić rejestr tych spacerów po fikcji i papierze.

Przenoszenie jest bardzo proste. Chodzi o to utwórz osobne karty dla każdej książki Co czytamy W nich musisz zapisać szczegóły techniczne: autor, wydawca, liczba stron itp., ale także uchwycić nasze wrażenia lub skopiuj je wybrane spotkania Wpłynęło to na nas. Bardzo przydatne jest także przejście spisywanie książek, które chcemy przeczytać w przyszłości i pomysły, które mogą dać innym.

Możemy to zrobić sami z pustym notatnikiem lub wybrać jeden z nich prawdziwa cenność Są na rynku. Oto kilka pomysłów.

Zeszyt Moleskine

Czarna twarda oprawa i elegancja. Moleskine ma swoje Zarezerwuj zeszyt dla najpoważniejsi i trzeźwi czytelnicy. Pochodzi z sześć różnych sekcji poświęcony przyjemności czytania z zakładki do dostosowania, 40 naklejek klasyfikujących wymienione zakładki, 12 naklejek na okładki notesów i 150 kolorowych symboli dla wnętrza. Wewnątrz znajduje się również notatnik 14 pustych stron, aby uwolnić kreatywność, podwójna kieszeń miechów i trzy zakładki ponieważ wiemy już, że łatwo je zgubić na opaskach i skarpetkach do włosów.

Potter Gift Reading Journal

Jest w języku angielskim, ale ten „dziennik czytelniczy” Pottera jest prawdziwym klejnotem dla miłośników wymyślonego „mola książkowego” bardziej w stylu vintage. Obejmuje nagradzane listy książek co powinieneś przeczytać i rekomendacje dotyczące płci (powieści szpiegowskie, science fiction, romantyczne, humor ...). Ponadto, oczywiście dużo miejsca na notatki o książkach, które czytasz, o tych, które oczekujesz, i twoich ulubionych autorach.

Ex Libris de Leuchtturm

Dostępne w twarda okładka i sześć różnych kolorów. On Ex libris chodzi o bardzo ceniony notatnik przez zwykłych czytelników do tej metody, aby zapisać i zapamiętać odczyty. Ma wszystko, czego potrzebujesz wypełnić bardzo kompletne zapisy do 232 książek. Podobnie, w końcu obejmuje strony poświęcone tworzeniu indeks i listy pożyczonych książek, w oczekiwaniu na czytanie i wręczanie prezentów.

The Book Lover's Journal, autor: Rene J. Smith

Chociaż jest inspirowany projektem Moleskine, zawiera coś bardzo przydatnego, czego nie ma: spirala do łatwego pisania. Book Lover's Journal jest także idealny dla tych, którzy lubią mieć miejsce na długie recenzje literackie pozwala ci to poświęcić dwie strony do każdej książki. Wszystko w idealnym rozmiarze do noszenia w torbie.

My Reading Journal autor Potter Gift

Z okładkami podszytymi tkaniną, ten notatnik na prezenty Potter kremowe liście A dużo miejsca na pisanie to piękno. Zawiera na końcu kilka list z pomysłami na następne czytanie: Zwycięzcy Man Booker, najbardziej znane książki New York Timesa, książki napisane przez dzieci poniżej 35 roku życia ... Idealne do zabrania ze sobą do kawiarni lub klubu czytelniczego.

Moleskine S33193 - Notes do książki

Dzisiaj w Amazon za 19,90 €

Reading Journal

Dzisiaj w Amazon za 12,08 €

LIGHTHOUSE1917 Ex Libris 342916 - Notatnik notatek bibliograficznych (A5), angielski, kolor czarny

Dzisiaj w Amazon za 19,98 €

The Book Lover's Journal: My Personal Reading Record

Dzisiaj w Amazon za 16,28 €

My Reading Journal: Notatnik i pamiętnik dla miłośników książek (czasopisma)

Dzisiaj w Amazon za 12,57 €

Loading...